آموزش خیاطی

وقتشه از هنر خیاطی درآمد میلیونی در ماه داشته باشی !؟

کسب درآمد از خیاطی

چگونه با استفاده از هنر خیاطی درآمد میلیونی در ماه داشته باشیم ؟

 

در این مقاله می خواهیم برای خانم هایی که هیچ درآمدی ندارند ویا حتی خانم های شاغل و کارمند که به دنبال شغل دوم هستند راهکاریی ارائه بدیم که هم پاسخگوی توقعات شخصی ، خانوادگی ، اجتماعی‌ شون باشه  و هم نیازشون به کسب درآمد بالاتر و پر کردن اوقات فراغتشون و برآورده کند .

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به مد و فشن علاقه زیادی دارید همچنین سلیقه شما در ست کردن رنگ ها بسیار خوب است میتوانید خیاطی را انتخاب کنید زیرا برای خیاطی تنها نیاز به چرخ خیاطی و کمی ذوق و سلیقه و البته مهارت کافی در این زمینه است.

خیاطی یک تخصص بسیار سودآور برای هنرجویان این رشته می باشد. این هنر با توجه به شاخه های مختلفی که دارد می توانند بستر مناسبی برای فعالیت افراد جامعه در آن باشد. مزون ها و خیاطی های کوچک خانگی معمولا توانایی تولید ماهیانه میلیون ها تومان درآمد را برای صاحبان خود را دارند. شما می توانید با استفاده از هنر خیاطی که هنری پولساز است یک کسب و کار موفق را برای خود راه اندازی نمایید .

توجه داشته باشید که در بخش خیاطی حوزه های مختلفی وجود داره که شما میتوانید درآن ها فعالیت کنید از جمله  مزون خانگی لباس عروس- دوخت انواع لباس و پیراهن– دوخت لباس مجلسی – دوخت لباس شب و لباس خواب- دوخت کت و شلوار– دوخت سرویس سیسمونی نوزاد- دوخت مانتو– تعمیرات خیاطی- دوخت لباس و یونیفرم کار- دوخت چادر- دوخت و خیاطی پوشاک محلی  میتوان اشاره کرد.

همچنین هنر دوخت‌ های گوناگون روی لباس  مانند مروارید دوزی، گلدوزی، دوخت های با کاموا، نگین دوزی، پولک و منجوق دوزی و …، کنار خیاطی ، می تواند در درآمد زایی بسیار بیشتر شما مؤثر باشد.

ما در مجموعه الگو بازار  در تمام این  حوزه ها همراه شما هستیم. آموزش خیاطی رایگان تا الگوهای آماده  همه در همین راستا برای شما ایجاد شده اند.

سرمایه لازم برای شروع خیاطی در منزل

چون قرار است در خانه شروع به کار کنید هزینه چندان زیادی لازم نیست و فقط باید وسایل و ابزار کار مثل: چرخ خیاطی، نخ و پارچه بخرید به اضافه هزینه های انرژی. اگر توان خرید چرخ خیاطی نو را ندارید! چرخ خیاطی دسته دوم تهیه کنید.

وسایل خیاطی

نحوه ورود به شغل خیاطی

برای آموزش حرفه ای در این شغل می توانید پس از گذراندن سال اول دبیرستان وارد رشته خیاطی شاخه کار و دانش (گرایش های لباس زنانه، لباس شب و عروس، دوخت های تزئینی، وسایل منزل، ضخیم دوزی، ظریف دوزی، لباس مردانه)  یا فنی و حرفه ای (رشته های طراحی و دوخت) شوید. افراد علاقه مند نیز می توانند در این رشته ها تا مقاطع بالاتر در دانشگاه ها ادامه تحصیل دهند.

افراد علاقه مند با هر سن و تحصیلاتی می توانند به آموزشگاه های خیاطی زیرنظر سازمان فنی و حرفه ای مراجعه و با گذراندن دوره های خیاطی مدرک معتبر دریافت کنند. بیشتر این دوره های آموزشی برای خانم ها برگزار می شود.

در کنار همه این موارد، روش استاد و شاگردی نیز برای یادگیری این شغل امکان پذیر است. علاقه مندان می توانند در کنار یک خیاط ماهر به شکل تجربی کار خیاطی را یاد بگیرند.

آموزش خیاطی

همیشه در حال یادگیری باشید

 

متکی بودن به داشته‌های کهنه یعنی شکست و پول دادن به آموزش یعنی سرمایه‌گذاری با تضمین موفقیت.

 

مرتباً کتب آموزشی و نشریات مرتبط با کسب‌وکارتان را تهیه و مطالعه کنید. در اینترنت؛ وب‌سایت‌ها و شبکه های اجتماعی آموزشی خیاطی ایرانی و غیر ایرانی را دنبال کنید. ترجیحاً در دوره‌ها کارگاه‌های حضوری شرکت کنید. چراکه علاوه بر یادگیری متد روز، فرصت شبکه‌سازی و تبادل اطلاعات بین شما و دیگر شرکت‌کنندگان نیز فراهم می‌شود.

شغل خیاطی می‌تواند از یک کسب و کار خانگی با درآمد محدود تا کارگاه‌های بزرگ و مزون‌های معتبر و پولساز را در بر گیرد. آنچه برای شما در این شغل تمایز ایجاد می‌کند، این است که به روز باشید یا خودتان طرح‌های روز را پیگیری کنید یا از طراحان بنام در کسب و کار خیاطی خود استفاده کنید. شما هر روز باید در حال یادگیری و آموزش دیدن باشید تا بتوانید یک کسب و کار خیاطی معتبر و بزرگ را مدیریت کنید.

کار آفرین خیاطی

در انتها میتوانید برای خود یک تولیدی لباس و پوشاک راه اندازی کنید و یک کارآفرین باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.